Zpět

1. podzimí závod Mistry s mistry Český Brod

Drobečková navigace
  • Aktuality
  • 1. podzimí závod Mistry s mistry Český Brod

Někdo o státním svátku jel na výlet, ale my jsme vyrazili na první podzimní závod. Náš klub tentokrát reprezentovaly pouze závodnice v kategorii sportovního aerobiku. A jak to dopadlo?

Jako první odstartoval závod náš maxi tým "Brazil". Holky se postavily na závodní plochu úplně poprvé a zvládly to na jedničku. Bohužel chyby v povinných prvcích se odrazily v hodnocení poroty. Holky tak skončily těsně pod bednou a odváží si domů krásnou brambůrku a první závodní zkušenosti.

Jako druhá startovala už naše zkušená trojička, která se loučila s touto věkovou kategorií. Holky využily podzimní závod k vyzkoušení těžších povinných prvků, a vyplatilo se. Povinné prvky zajely čistě a od poroty si vysloužily krásné bodové hodnocení, které je vyhouplo na nejvyšší příčku. 

Poslední start byl v podání naší singlistky Aničky Veselé. Anička první rok bojuje v nejstarší věkové kategorii. I Anička si na tomto závodě vyzkoušela jak zvládne zajet sestavu s těžšími prvky. V bodovém hodnocení si Anička oproti jarní sezóně polepšila. Dnes z toho byla bohužel nepopulární brambora, ale pro nás velká spokojenost.

Nyní už nás čeká příprava na jarní sezónu, kde se budeme snažit být zase o něco lepší. Držíme holkám palce, aby i nadále bojovaly a dělaly tento sport s láskou a na maximum. Věříme, že i na jaře budou mít krásné výsledky :)