O nás
Lektoři

Denisa Tichá

Denisa Tichá

Ahoj jmenuji se Denisa a v současné době jsem na rodičovské dovolené s dvouletým Jéňou. Sport miluji celý život a aerobiku jsem se začala věnovat na základní škole. Závodila jsem ve fitness týmu a pomáhala s trénováním nejmenších dětí. Postupem času jsem zjistila, že je to činnost, která mě naplňuje a baví. Vystudovala jsem VOŠ Palestra-sportovní management a věnovala se lekcím cvičení rodičů s dětmi a trénování sportovní přípravky pro předškolní děti. Práce s věkovou skupinu předškolních dětí mě uchvátila natolik, že jsem začala pracovat jako učitelka v mateřské škole. V životě se řídím heslem „život je hra“ a jsem ráda, že můžu dělat práci, která mě baví.
Martina Babická

Martina Babická

Jmenuji se Martina a jsem učitelkou v mateřské škole. Od svých 10 do 16 let jsem závodila ve fitness aerobiku v kategorii step. Aerobik je mým velkým koníčkem a proto jsem se rozhodla pro trénování malých závodníků. Aerobik se neustále vyvíjí a náročnost stoupá, a proto se snažím neustále vzdělávat a účastním se specializovaných seminářů týkající se především závodního aerobiku.

Lucie Teplá

Lucie Teplá

Ahoj, jmenuji se Lucie. Sport jsem vždy milovala, proto se mu věnuji od mého dětství až do současnosti. 10 let jsem se plně věnovala pouze sportovní gymnastice. Následně jsem přešla k aerobiku, který zůstal mou zálibou až do dnes. V současné době trénuji juniorský stepový tým. S holkami táhneme za jeden provaz už několik let. V roce 2015 jsme se našly, holkám v té době bylo 7-8 let … dnes už jsou z nich 15tileté slečny. Ten čas hrozně letí. 

V roce 2021 jsem absolvovala kurz trenéra sportovního aerobiku II.VT, to nám otevřelo dveře na soutěže od českého svazu aerobiku a fitness FISAF. Letos se těchto závodů s holkami budeme účastnit poprvé, tak nám držte palce. 

Kateřina Fligrová

Kateřina Fligrová

Jsem maminka dvou kluků

Vystudovala jsem FTVS učitelství tělesné výchovy, sportu se specializací na gymnastické sporty a geografii

Trénovala jsem sportovní gymnastiku ve Slovanu Praha

Pracovala jsem jako instruktor rodičů s dětmi a dětí v The Little Gym Praha, později i jako Program Director

Pohyb a sport mě moc baví a dětská radost - co je víc?

Věra Hofmannová

Věra Hofmannová

Jmenuji se Věra a k józe jsem se dostala asi před 15 lety, kdy jsem šla poprvé ne hodinu powerjógy a hned mě uchvátila. Postupem času jsem začala předcvičovat, udělala si různé kurzy. Moje láska je ashtanga jóga, která mi dává smysl. Není to jen o fyzické praxi, ale je to meditace v pohybu. Jsem ráda, že to mohu předávat dál. Jóga je pro mne radost, pohyb a příjemně strávený čas.
Jitka Gregorová

Jitka Gregorová

Jmenuji se Jitka Gregorová a aerobik mě doprovází životem cca 25 let, začala jsem jako malá navštěvovat dětský aerobik, po menší přestávce jsem se do fitness centra vrátila na veřejné hodiny aerobiku, kick boxu a bodystylingu. Moje nadšení přerostlo k trénování, získavaní zkušeností na závodech a vystudovaní trenérské školy, trénování dětí a předcvičovaní pro dospělé. Po 8 letech přišla další přestávka. Ale láska k aerobiku a skupinovým lekcím byla tak velká, že jsem se po čase opět vrátila, vystudovala novou školu a teď už se několik let těším ze svých skupinových lekci, ale hlavně úžasných cvičenek , které mám ve Fit Studiu Energy. Moje specializace je aerobik, bodystyling a interval trénink.