Zpět

Domácí závod Mistry s Mistry

Drobečková navigace

O víkendu 11. - 12. května se v hale v Borkách uskutečnil poslední závod soutěže Mistry s Mistry před velkým finále tohoto celorepublikového seriálu II. výkonnostní třídy gymnastického aerobiku.

V sobotu v poledne přišla řada na náš stepový tým "Katy Perry". Holky zajely čistou sestavu a vyšplhaly se tak na 2. příčku a získaly tak stříbrné medaile.

Následovali je naši nejmenší benjamínci s choreografií "Čertí diskotéka". Holčičkám se sestava moc povedla a porota je ocenila bronzovými medailemi.

V neděli dopoledne přišly na řadu naše sólistky. Holky se nám v obrovské konkurenci rozhodně neztratily a vybojovaly krásná umístění. Po odcvičení svých sólových sestav vyrazily na závodní plochu ještě s choreografií "Vaina", s kterou soutěží v kategorii Dance NG. Holkám se opět sestava podařilo a získaly stříbrné medaile, které jim předal sám starosta města Kolína Mgr. Michael Kašpar.

Jako poslední nastoupily naše nejstarší juniorky se skladbou "Saturday night fever", kterým se bohužel opět nevyhnuly zdravotní komplikace a musely tak znovu chvíli před startem předělávat choreografii. Velké díky patří Domče, která nastoupila po zranění, aby holkám pomohla. Holky podaly skvělý výkon a pouze o malinký kousíček jim utekl bronz a odnesly si tak bramborové medaile. To si ovšem vynahradily v kategoriích gymnastického aerobiku, kdy v kategorii Tria  Anička, Anet a Lůca získaly stříbrné medaile a dvojice Kája a Róza, které měly v kategorii Dua premiéru, braly skvělé 6. místo.

Rádi bychom poděkovali městu Kolín za finanční podporu tohoto závodu a starostovi Michaelu Kašparovi za předávání medailí při vyhlašování. Velké díky patří všem našim závodnicím a jejich skvělým rodičům za obrovskou pomoc s organizací závodu.

Děkujeme :)

 

Výsledky:

Dance "Vaiana" - 2. místo

Step "Katy Perry" - 2. místo

Trio Anička, Anet, Lůca - 2. místo

Minimistři "Čertí diskotéka" - 3. místo

Dance "Saturday night fever" - 4. místo

Povinná sestava NG Janka Jelová - 5. místo

Duo Kája a Róza - 6. místo

Povinná sestava ND Sára Jelová - 7. místo

Individual NG Leonka Hendrychová - 17. místo